Polub nas:

Facebook http://www.facebook.com

Adres: ul. Kościuszki 15, ul. Słoneczna 1A
Miejscowość: Zakopane
Telefon: +48 18 206 60 22, +48 602 61 61 61
Email: kontakt@jukapol.pl
Strona www: www.jukapol.pl

Apartamenty Centrum

Apartamenty Centrum w Zakopanem stanowią konkurencyjną alternatywę dla hotelu. Do dyspozycji gości są praktycznie i wygodnie urządzone pokoje-apartamenty. Każdy z nich posiada pokój dzienny z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym lub pełną kuchnię oraz łazienkę z węzłem sanitarnym.

Apartamenty Centrum

W obiekcie Apartamenty Centrum znajduje się Centrum Dietetyczne mgr K. Dudy oraz Salon Urody Estetica.

Previous postTatra Club Next postWilla TATRYDOM
phoca_thumb_l_apartamenty-centrum-zakopane_10-nor

Apartamenty CENTRUM Zakopane

Apartamenty CENTRUM Zakopane to obiekt oferujący komfortowe noclegi w ścisłym centrum Zakopanego tuż obok jednej z najsłynniejszych ulic w Polsce Krupówek – odległość ok. 250 m.

To wygodna i konkurencyjna alternatywa dla hotelu. Przytulna atmosfera, komfortowe apartamenty, wysoka jakość oferowanych usług oraz dobra lokalizacja zapewnią Państwu niezapomniany pobyt w górach. Do dyspozycji naszych gości oddajemy praktycznie i wygodnie urządzone pokoje – apartamenty. Każdy z nich posiada pokój dzienny z kompletnie wyposażonym aneksem    kuchennym lub pełną kuchnię oraz łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Ponadto, w jednym z naszych budynków znajdziecie Państwo najbardziej znaną i wyśmienitą w swojej klasie zakopiańską cukiernię SAMANTA.

Obok naszych apartamentów znajduje się Rówień Krupowa, miejsce gdzie organizowane są liczne imprezy plenerowe – artystyczne, chociażby Festiwal Folkloru Ziem Górskich. W pobliżu znajdą Państwo piękne trasy spacerowe, regionalne karczmy, atrakcje ulicy Krupówki oraz udogodnienia jakie wynikają z faktu pobytu w samym centrum Zakopanego.

 

 

 

 

 

phoca_thumb_l_ApartamentyCENTRUM4-nor

Apartamenty CENTRUM Zakopane

Nazwa: Apartamenty CENTRUM Zakopane
Adres: ul. Kościuszki 15, 34-500 Zakopane
Tel.: +48 18 20 66 0 22, +48 602 61 61 61
Strona www: www.apartamenty-zakopane-centrum.pl

Previous postWilla Oksza Next postResturacja Gubałzzeria