Zastanawiasz się, jak spędzić sylwestra? Położone w strategicznych miejscach Zakopanego Apartamenty Chamerion pomogą ci zapomnieć o zgiełku miasta, smogu i hałasie. To trzy luksusowe wnętrza, umiejscowione w dwóch różnych lokalizacjach Zakopanego. We wszystkich tradycyjna, góralska architektura spotyka się z nowoczesnością i wysokim standardem wykończenia. Każdy posiada charakterystyczny design, styl i wyróżniający klimat. Który zdobędzie twoje serce?

 

Apartament Chamerion 1 znajduje się w kompleksie „Rezydencja Tatry”, zaledwie 20 minut spacerem od Krupówek, oraz 10 minut od wyciągów narciarskich na Polanie Szymoszkowej. Powierzchnię 55m2 wypełnia awangardowy design. Duże, jasne pomieszczenia o drewnianych podłogach są  oświetlone a równocześnie przytulne. Dostępne atrakcje sprawią, że w twojej głowie pojawi się dylemat: podziwiać piękno ośnieżonych szczytów, czy zostać i cieszyć się nieograniczonymi możliwościami ośrodka. Oprócz fitnessu czy bilardu, czeka na ciebie strefa relaksu z grotą solną i tężnią. Zjonizowane powietrze, które ją wypełnia, jest dziesięciokrotnie czystsze niż to na zewnątrz! Tu poprawisz swoje zdrowie i samopoczucie oraz zapomnisz o codziennych troskach.

Apartamenty Chamerion

Apartament Chamerion 2DeLuxe, zlokalizowany na trzecim piętrze kompleksu „Polana Szymoszkowa Ski Resort”, stanowi idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią  wygodę i zwracają uwagę na stylowe detale. Tu otoczony luksusem będziesz podziwiać niezakłóconą panoramę Tatr, z majestatycznym Giewontem niemal na wyciągnięcie ręki. Na powierzchni ponad 75m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym i jadalnią, dwie samodzielne sypialnie, łazienka oraz przedpokój. Marzy ci się rodzinny wypoczynek? Chcesz zabrać znajomych i poddać się zimowemu szaleństwu? Świetnie się składa. Atrakcje dla dzieci i dorosłych gwarantowane!

Zakopane Chamerion

Apartament Chamerion 3-studio wspaniałe sprawdzi się gdy planujesz romantyczny pobyt we dwoje. On także znajduje się w kompleksie „Polana Szymoszkowa Ski Resort”, możesz  więc cieszyć się atrakcjami, jakie oferuje górskie otoczenie, przebywając dystans zaledwie 15 minut spacerkiem od Krupówek. Otwarta przestrzeń o powierzchni niespełna 30 m2, kryje salon z aneksem kuchennym i łazienkę.

Apartamenty Chamerion

 

Stopka adresowa:

Chamerion 1, ul. Skibówki 10A
Chamerion 2 DeLuxe, ul. Szymaszkowa 3
Chamerion 3 Studio, ul. Szymaszkowa 3

34-500 Zakopane

www.apartamenty-chamerion.pl