Zbliża się upragniony i wyczekany czas urlopów. Wiele z nas w tym roku zdecyduje na rodzinny odpoczynek w polskich górach. Jeśli zastanawiacie się nad wynajęciem domku w Zakopanem, to koniecznie dowiedzcie się, czy warto. Poznajcie najczęstsze fakty i mity związane z tematem domków do wynajęcia

domi-zakopane

1. Samodzielny domek do wynajęcia to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi FAKT
Wynajmując na wyłączność mały domek dla jednej rodziny lub dużą willę, do której można przyjechać w kilka rodzin nie trzeba się martwić, że obcy ludzie z sąsiedniego pokoju będą zakłócać nasz spokój lub skarżyć się, że nasze dzieci robią zbyt dużo hałasu. W serwisie www.zakopanedomki.com na podstronie domki dla dzieci znajduje się wykaz domków i willi najlepiej przygotowanych do przyjęcia małych gości.

2. Wynajęcie domku w Zakopanem czy okolicy jest bardzo drogie MIT
Koszt wynajęcia domku jest porównywalny z kosztem wynajęcia apartamentu. Warto rozważyć wynajęcie większego domku lub całej willi (największe wille i rezydencje prezentowane w naszym serwisie na podstronie domki dla grup mają nawet 10 osobnych sypialni!) do spółki z przyjaciółmi – to pozwoli zapewnić komfort pobytu w niezależnym domku, a znacząco obniży jego koszt.

3. Domki do wynajęcia to domki kempingowe o niskim standardzie MIT
Stare, letniskowe domki kempingowe można spotkać jeszcze w kilku miejscach Podhala, ale 98 proc. wszystkich domków prezentowanych w serwisie www.zakopanedomki.com to komfortowe, całoroczne obiekty. Domki, wille i rezydencje, które wyposażono w dodatkowe atrakcje (sauna, basen, bilard, jacuzzi, itp.) znajdziecie na podstronie domki luksusowe.