Sezon na Zakopane mapa-zakopane-okladka

jest internetową wersją drukowanej mapy SEZON NA ZAKOPANE / ZAKOPANE SEASON, która ukazuje się dwa razy w roku: w grudniu (ZIMA) i w czerwcu (LATO). Mapa przeznaczona jest dla turystów i jest kolportowana BEZPŁATNIE w Zakopanem i Krakowie.

Edycja „Sezon na Zakopane lato 2015″ jest już dostępna

Najważniejsze informacje o Sezonie na Zakopane:
• NAKŁAD: 25 tys. egz.
• KOLPORTAŻ: hotele, restauracje, kawiarnie, punkty informacji turystycznej, biura podróży, lotnisko w Balicach, taksówki, w czasie imprez targowych i konferencyjnych, itp.

SEZON NA ZAKOPANE / ZAKOPANE SEASON składa się ze szczegółowego planu Zakopanego i Kościeliska, spisu ulic oraz praktycznych informacji teleadresowych po polsku, angielsku. Dookoła mapy rozmieszczone są moduły reklamowe, a na mapie zaznaczona jest lokalizacja każdego klienta.
Cena jednego modułu – od 450 zł {Szczegółowy cennik} .Zamówienia przyjmujemy do wyczerpania miejsc. Każda firma, która wykupi moduł reklamowy, otrzymuje od 300-500 map do własnej dyspozycji. Liczba modułów reklamowych jest ograniczona (maksymalnie 50 miejsc).

Mapa, dzięki wysokiemu nakładowi i precyzyjnej dystrybucji, jest doskonałym nośnikiem reklamowym. Jednocześnie może stanowić użyteczny i atrakcyjny (bardzo ładna szata graficzna) prezent dla gości hoteli, pensjonatów, restauracji, biur podróży, itp.
Wszystkim firmom, które wykupią reklamę w wersji drukowanej mapy, przysługuje bezpłatnie prezentacja w internetowej wersji Sezonu na Zakopane.

Jesteśmy także wydawcą:

- mapy Krakowa Sezon na Kraków (nakład 30 tys. egz., dwie edycje w roku)Sezon na Kraków

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- czasopisma „Miasto Kobiet” (ukazuje się w Warszawie i Krakowie raz na dwa miesiące w nakładzie 12 tys. egz.)

 

OKLADKA-65-Beata-Sadowska200px

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agencja wydawniczo-reklamowa ETNA Kraków, ul. Ujejskiego 11/3 tel.: 12 294 11 80

Kontakt:

Barbara Fijał, tel. 698 901 255

Renata Stós-Pacut, tel. 601 998 170