Najważniejsze informacje o Sezonie na Zakopane:

NAKŁAD: 25 tys. egz.

KOLPORTAŻ: hotele, restauracje, kawiarnie, punkty informacji turystycznej, biura podróży, lotnisko w Balicach, taksówki, w czasie imprez targowych i konferencyjnych, itp.

SEZON NA ZAKOPANE / ZAKOPANE SEASON składa się ze szczegółowego planu Zakopanego i Kościeliska, spisu ulic oraz praktycznych informacji teleadresowych po polsku, angielsku. Dookoła mapy rozmieszczone są moduły reklamowe, a na mapie zaznaczona jest lokalizacja każdego klienta.

Cena jednego modułu – od 450 zł {Szczegółowy cennik} .Zamówienia przyjmujemy do wyczerpania miejsc. Każda firma, która wykupi moduł reklamowy, otrzymuje od 300-500 map do własnej dyspozycji. Liczba modułów reklamowych jest ograniczona (maksymalnie 50 miejsc).

Mapa, dzięki wysokiemu nakładowi i precyzyjnej dystrybucji, jest doskonałym nośnikiem reklamowym. Jednocześnie może stanowić użyteczny i atrakcyjny (bardzo ładna szata graficzna) prezent dla gości hoteli, pensjonatów, restauracji, biur podróży, itp.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZ OFERTĄ

Mapa wychodzi w nakładzie: 25 ooo egzemplarzy. Projekt mapy oraz projekty reklam przygotowane przez agencję ETNA są jej własnością i nie mogą być wykorzystywane bez jej wiedzy i zgody. Mapa ukazuje się dwa razy w roku (w grudniu i czerwcu) i jest kolportowana bezpłatnie w Zakopanem oraz w Krakowie, m.in. w punktach informacji turystycznej, w hotelach, kawiarniach, restauracjach, taksówkach, biurach podróży, w czasie imprez targowych i konferencyjnych, itp.