Polub nas:

Facebook http://www.facebook.com

Adres: ul. Piłsudskiego 22
Miejscowość: Zakopane
Telefon: 18 206 13 94, 604 233 088
Strona www: www.startzakopane.pl

Ośrodek Start

Ośrodek Start/ fot. www.startzakopane.pl

Ośrodek wypoczynkowy  Start jest idealny dla osób poszukujących zacisznego miejsca na wypoczynek w znakomitej lokalizacji. Oferuje  noclegi blisko centrum  – długą promenadą można dotrzeć od niego do Krupówek, a z okien „Startu” doskonale widać słynną skocznię narciarską – Wielką Krokiew im. St. Marusarza. Dzięki temu można podziwiać skoczków z balkonu – zimą przy ciepłej herbacie, a latem z zimnym piwkiem w dłoni. Ich goście mają zapewnioną wspaniałą, rodzinną atmosferę, której towarzyszy  wyśmienita kuchnia i dobrze wyposażony barek.

Previous postPensjonat – Willa Kubik Next postWilla Vita

Ośrodek Wypoczynkowy „Start” jak wskazuje nazwa – to połączenie historii wielu znanych sportowców, teraźniejszości i dążenia do podnoszenia standardu. Nie stoimy więc w miejscu, lecz wciąż startujemy, aby nie dać się zepchnąć na drugie miejsce.

Start Jeżeli właśnie szukasz zacisznego miejsca na wypoczynek to dobrze trafiłeś. Lokalizacja naszego ośrodka jest wymarzona, piękna, długa promenada prowadząca od słynnych Krupówek do skoczni narciarskich. Co więcej z okien pokoi widać dobrze znaną ze skoków narciarskich Wielką Krokiew im. St. Marusarza. Będziesz mógł kibicować stojąc na balkonie i pijąc gorącą „herbatkę” zimą, a latem zimne piwko.

U nas poczujesz „dobrego ducha”, wypoczniesz w miłej, domowej atmosferze korzystając z wyśmienitej kuchni oraz barku. Możesz też skorzystać ze salonu fryzjerskiego oraz Agencji PZU, a zimą wypożyczyć sprzęt narciarski, żeby choć przez chwilę poczuć się sportowcem. Ty decydujesz, jaki chcesz pokój , czy mały przytulny z jednym łożem, czy większy z oddzielnymi łóżkami. My dorzucamy do niego bogate śniadanie w formie bufetu oraz bezpłatny parking (częściowo monitorowany). Jeśli przyjedziesz z pociechą, to dla niej mamy plac zabaw na działce rekreacyjnej, a w razie niepogody pokój zabaw oraz tenis stołowy. Dla rodziców polecamy bilard. Oferujemy bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi.

A może masz własną firmę i chcesz zorganizować konferencję bądź sympozjum? Posiadamy piękną salę wykładową, dobrze wyposażoną. Po wykładach urządzimy bankiet z muzyką mechaniczną lub kapelą góralską. Wrażenia będą niezapomniane.

My dołożymy wszelkich starań, abyś nas dobrze wspominał i wracał w nasze progi, a właściwie:

do Startu gotów – hop!

Adres: ul. Piłsudskiego 22, 34-500 Zakopane

Tel.: +48 18 206 13 94, +48 18 206 23 94

E-mail: start@mati.zakopane.pl

Strona www:  www.start.zakopane.pl

Previous postOśrodek wypoczynkowy Jaskółka Next postRadio Taxi