Adres: Małe Żywczańskie 16 A
Miejscowość: Zakopane
Telefon: tel.: (18) 20 640 50
tel.: +48 690 012 013
fax.: (18) 20 148 02
Email: szarotka@szarotka.pl
Strona www: szarotka.pl
GPS 49.286213, 19.95202

pobyt w Pensjonacie Szarotka

Pensjonat Szarotka / Zakopane

Położony u stóp Giewontu u podnóża Tatr, oddalony zaledwie o 15 minut drogi od centrum miasta, pensjonat „Szarotka” jest idealnym miejscem do organizacji szkoleń i konferencji oraz aktywnego górskiego wypoczynku. Oferujemy Państwu 17 komfortowych pokoi z łazienką i TV SAT, elegancką restaurację i herbaciarnię oraz zamknięty parking dla zmotoryzowanych.
Szef kuchni przygotuje wykwintne posiłki, a także zaprosi do degustacji najlepszych win. Restauracja może służyć także jako kameralna sala konferencyjna.
Stylizacja „Szarotki” nawiązuje swym charakterem do lat trzydziestych XX wieku i tworzy niepowtarzalny nastrój i atmosferę, tak bardzo cenione przez naszych Gości.
Pensjonat „Szarotka” oferuje organizację atrakcyjnych imprez i wycieczek dla najbardziej wymagających grup zorganizowanych. Proponujemy Państwu całodniowe wycieczki w najpiękniejsze miejsca Tatr Polskich i Słowackich.

 

pokój w Pensjonacie Szarotka

Pensjonat Szarotka

Dla najbardziej wymagających grup zorganizowanych.
Proponujemy Państwu całodniowe wycieczki w najpiękniejsze miejsca Tatr Polskich
i Słowackich. Organizujemy również wyprawy dla miłośników trekkingu, wspinaczki skałkowej i wysokogórskiej z najbardziej doświadczonymi przewodnikami. Zimą zapraszamy na freeride (narty i snowboard) w niedostępnych i nieznanych partiach gór pod opieką najlepszych zawodników w kraju. Zorganizujemy również dla Państwa naukę jazdy na nartach i snowboardzie prowadzoną przez profesjonalnych instruktorów na stokach Nosala, Szymoszkowej, Gubałówki i Kasprowego Wierchu. Zapraszamy również do wzięcia udziału w zbójnickim kuligu – podczas podróży możecie się Państwo spodziewać napadu zbójników, będziecie mieli także okazję piec barana i pić wino w zbójnickiej kryjówce. Zabierzemy Państwa na niezapomniany spływ Dunajcem połączony z łowieniem pstrąga, grillem i zwiedzaniem nawiedzonego zamku w Nidzicy. Amatorom sportów ekstremalnych zapewniamy między innymi paragliding oraz wyprawy psimi zaprzęgami i skuterami śnieżnymi.

Wieczorami zorganizujemy dla Państwa zamknięte imprezy w najstarszym polskim klubie muzycznym – Dworzec Tatrzański. Zaprosimy Państwa również na wyjątkową kolację z aktorami zakopiańskiego Teatru Witkacego.

Wszystkie te atrakcje sprawią, że każda konferencja i szkolenie, które zorganizujecie Państwo w pensjonacie „Szarotka” lub w klubie Dworzec Tatrzański będzie zawsze udanym wydarzeniem, które na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Grupom proponujemy atrakcyjne rabaty.