Tatrzański Zomecek

& Restauracja Gąsienicowo Kącina  

Sobiczkowa Bór 15 ,

34-511 Kościelisko, Polska

tel: 18 20 79 047, 606 80 90 30, 600 43 85 87

e-mail: biuro@zomecek.pl , zornicka@op.pl

www.zomecek.pl

 

Tatrzański Zomecek

Willa Tatrzański Zomecek & Gąsienicowo Kącina

 

Tatrzański Zomecek to nowoczesny oraz luksusowy obiekt noclegowy o wysokim standardzie, oddany do użytku w 2013 roku. Usytuowany w Kościelisku przy granicy z Zakopanem. Stanowi on wspaniałe miejsce na relaks dla osób ceniących komfort i dbałość o jakość obsługi, miejsce gdzie czas płynie wolniej. Tatrzański Zomecek to połączenie zakopiańskiego, regionalnego stylu architektonicznego z nowoczesnymi trendami. Wyśmienita lokalizacja umożliwia szybki dostęp zarówno do centrum miasta, które znajduje się w odległości około 2 km ( Krupówki ) jak i szlaków turystycznych (Dolina za Bramką, Kościeliska, Chochołowska). Obiekt usytuowany jest blisko kompleksu narciarsko – rekreacyjnego Szymoszkowa i Butorowy Wierch , dzięki którym można z łatwością dostać sie na Gubałowkę (najsłynniejszy widokowy deptak na Podhalu). W ramach kompleksu rekreacyjnego Szymoszkowa, latem funkcjonuje kąpielisko geotermalne, które oprócz zdrowotnych wartości dostarcza niezapomnianych wrażeń związanych z widokową panoramą Tatr.

Pokoje w Tatrzańskim Zomecku łączą tradycyjny styl tatrzański ze współczesną elegancją. Wszystkie pokoje są dźwiękoszczelne i dysponują telewizorem LCD oraz łazienką.

Tatrzański Zomecek

Willa Tatrzański Zomecek/ Kościelisko

Willa Tatrzański Zomecek

Willa Tatrzański Zomecek/Kościelisko

 

Serdecznie zapraszamy do spędzenia wakacji w naszym obiekcie.  Jego lokalizacja i rodzinna atmosfera sprawią, że wypoczynek w górach będzie niezapomnianym przeżyciem. Zachęcamy do wykorzystania okazji i odwiedzenia  Nas w tym czasie. Nasz obiekt to wspaniałe miejsce dla wszystkich tych, którzy oprócz wypoczynku w górach cenią sobie kontakt z autentyczną kulturą. Cenimy sobie również bezpieczeństwo gości, zarówno w obiekcie jak i poza nim. Dlatego przystąpiliśmy do programu „Gotowi w góry” prowadzonego przez Tatrzański Park Narodowy. Dzięki temu mogą Państwo na bieżąco w naszym obiekcie śledzić to co dzieje się lub będzie się działo w górach.

UWAGA! Dysponujemy KARTĄ TATRZAŃSKĄ, dzięki której mogą otrzymać Państwo wiele rabatów.