Pokoje komfortowe Ula i Jarek Gazda
ul. Brzozowa 12
34-500Zakopane

tel.: +48.509738537,
tel.: +48.509 738 537
GPS: N 49°18’0″, E 19°57’35″

wwww.gazdula.spanie.pl

Pokoje Komfortowe Ula i Jarek Gazda

Pokoje Komfortowe Ula i Jarek Gazda

Pokoje i Apartamenty

CENTRUM wolne pokoje od 35 zl od osoby za nocleg ul. Brzozowa 12 / obok dworca PKP PKS / pokoje i apartamenty ul . Koscieliska 58 Internet Wi-Fi parking w cenie zapraszamy

Oferujemy Państwu komfortowe pokoje 2, 3, 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym . Większość naszych pokoi posiada balkony i szerokie łóżka.

Pokoje Komfortowe Ula i Jarek Gazda

Pokoje Komfortowe Ula i Jarek Gazda

Usytuowanie w centrum Zakopanego blisko centrum komunikacyjnego /dworzec PKS, PKP – 120 m , busy 150 m/ czyni nasz dom doskonałym punktem do rozpoczęcia zwiedzania miasta .

Wycieczki w Tatry są równie proste dzięki bliskości dworca PKS, a zwłaszcza centralnemu postojowi busów, które dowożą turystów do większości miejsc, skąd można rozpocząć przyjemną wycieczkę w góry.

Dojście do Krupówek ulicą Kościuszki / główny pieszy ciąg komunikacyjny miasta po Krupówkach / zajmuje do 10 – ciu minut / 500 m/.

Ul. Brzozowa jest ” ślepą „uliczką o bardzo małym natężeniu ruchu pojazdów – wjazd od ul. Kościuszki , możliwość dojścia dla pieszych również od ul. Chramcówki .

Do dyspozycji gości :
aneks kuchenny / lodówka, czajnik bezprzewodowy, kuchenka mikrofalowa, komplet talerzy i sztućców /
parking - bezpłatny / ograniczona liczba miejsc /

internet bezprzewodowy - bezpłatny
ciepła woda 24h/dobę

doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 12-tej i trwa do godz. 10-tej dnia następnego

Przy rezrwacji prosimy dokładnie przemyśleć datę i długośc pobytu , ponieważ jest to wiążace dla obu stron Gwarancją rezerwacji jest zadatek w wysokości połowy przewidywanych kosztów w przypadku krótkich pobytów lub w wysokości dwóch noclegów przy dłuższych pobytach.W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego terminu z przyczyn niezależnych od nas zadatek nie będzie zwracany chyba że strony postanowią inaczej.

Opłatę za pobyt zgodnie zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem należy uregulować w dniu przyjazdu i nie podlega zwrotowi w przypadku wcześniejszego wyjazdu

Serdecznie zapraszamy.
Obiekt całoroczny